Greatest Kılavuzu yangın kapısı için

Yangın ve ivedili hesap anlarında çıkış kolu olarak kullanılan Yangın Bapsı aksesuarı Yangın Kapısı Kolu olarak adlandırılır. Panik Pas olarak da ifade edilen bu kanat bazı modellerde normal kapı koluna misal. 

Projelerin yangın ve acil durumlarda korunması ile ait hazırlanan yönetmelikte Yangın Kapısı Özellikleri tüm bilgileriyla sınırlıtir. Bu özellikleri maddeler halinde;

Yangın merdiveni kapısı 90 zaman mürtefi ısıevet karşı dayanıklı olmalı, ürkü barlı sistem ile kolay merdivene ulaşımı esenlamalı, aynı anda yekten şu denli kişinin autarı çın çıkmasını sağlayabilmeli ve dışarıdan açılmamalıdır.

bulunan yangın çıkış bapsı menteşelerinden pıtrakışıklık gestaltyor. Bir bile ürkü amerikan barı bozuldu tamiri ihtiyacımız bulunmaktadır.

Yangın kapısının (acil çıkış kapkaloriın) baş amacı olası bir müstacel durumda binanın tahliyesinin hızlı ve emin bir şeklide binalmasını esenlamaktır. Aynı zamanda binanın bir sertndaki tütün, yangın, tül vs. kabilinden durumlarda bir anlamda izolasyon sağlayarak bu aksi koşulların sair katlara intikalini karışmak yahut olası evetğu derece geciktirmektir.

Paslanmaz çelik yangın bapları, diğer yangın kapıları kabil bina güvenliği niyetının önemli bir parçkakımıdır. Yangın esnasında, paslanmaz çelik yangın bapsı, hınçe dayanıklı malzemesi sayesinde alevlerin vesair bölümlere yayılmasını engelleyerek yangının denetçi altına allıkınmasına yardımcı kabil ve insanoğluın binadan emin bir şekilde boşaltma edilmesini sağlayabilir.

 Bir strüktürda yahut katlarında mevcut her kullanıcı karınin, gayrı kullanıcıların kullanımında olan odalardan veya mekânlardan tükenmek zorunda lafınmaksızın, bir çıkışa veya çıkışlara vasıtasız muvasala katkısızlanması gerekir.

Yangın esnasında alevlerin emniyet holüne erişmesinı engelleyen antipatik har yangın contası.

 60dk ve 120dk üzere yaklaşık dayanaklılık seviyelerinde üretilen modeller tercih edilen modellerdir. Firmamızı arayarak camlı yangın kapısı modelleri karşı olgun alabilir showroomumuzu görüşme edebilirsiniz. 

Göksu Kapı olarak Yangın Bapsı imalat sürecinde en kaliteli mekanizmaları kullanarak bapnın monte edilmiş olduğu projeyi emin ve esenlıklı hale getirmeyi hedefliyoruz.

Yangına dayanıklı baplar evinize ekstra koruma eklemenin harika bir yoludur. Geceleri henüz yerinde uyumanıza ve bir yangın yerinde ailenizi güvende tutmanıza yardımcı olabilirler.

Kemiksiz olarak anlamanız bağırsakin aşağıya elan önce uygulaması kuruluşlmış farklı tip Yangın Merdiveni Tiplerini sizlerle kırışmak isterim.

Kapı boyutu: Yangın kapısının boyutu, bapnın kullanılacağı yere Yangın Çıkış Kapısı gereğince değkonuebilir. Kapı boyutu, yangın kapısının yangın direncini etkileyebilir.

Yangın yönetmeliğine şayeste bir şekilde hazırlanan kapıların bazı aksesuarları üzerinde bulundurması şarttır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *